Новини про м'ясо

Найбільші світові виробники свинини розширюють експортні ринки

Мексика, яка входить до топ-10 найбільших світових виробників свинини та за підсумками 2019 року зайняла 6 місце за обсягами експорту цього виду м’яса, працює над відкриттям нових ринків збуту.

Щоб диверсифікувати експорт та допомогти фермерам отримати кращі ціни на свою продукцію, Міністерство сільського господарства та розвитку сільських територій Мексики працює над відкриттям нових експортних ринків у країнах Європи, Африки, Азії та Америки.

Зокрема, агентство працює над відкриттям ринків для експорту яловичини та свинини у В’єтнам та Філіппіни. В’єтнам висловив зацікавленість у імпорті м’яса з Мексики і планує візит до підприємств з виробництва свинини.

У вересні 2019 року кілька м’ясопереробних підприємств Мексики вже відвідала делегація з Китаю. Наразі триває процес узгодження та підготовки документації для відповідних компаній.

Також представники влади Мексики проводять переговори з Тайванем. Тайванські спеціалісти вже надіслали мексиканським уповноваженим органам рекомендації, розроблені після аудиту підприємств, який було проведено з метою визнання мексиканської системи ветеринарного нагляду та інспекції і подальшої розробки експортних ветеринарних сертифікатів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button