Новини про м'ясо

Найбільше в Південно-Східній Азії підприємство для експорту птиці відкрили у В’єтнамі

CPV Food Co, дочірня компанія корпорації CP Vietnam Corporation, відкрила завод-експортер курятини – харчовий комплекс CPV у Біньфуоку. Це найбільший на сьогодні комплекс з розведення та переробки курей на експорт у Південно-Східній Азії.

Комплексний проєкт CPV Food Binh Phuoc має початковий інвестиційний капітал 250 мільйонів доларів США, а його потужність складе 100 мільйонів бройлерів на рік (після 2023 року). Експорт продукції з підприємства буде здійснюватися за такими напрямками: Японія (45%), Європа (35%), Азія (10%) та Близький Схід (10%). Очікується, що ппідприємство зароблятиме 100 мільйонів доларів США на рік на першому етапі та 200 мільйонів доларів США на рік на другому етапі.

CPV Food Binh Phuoc розпочав свою діяльність і здійснив першу експортну партію курки у 2020 році. Це дозволило В’єтнаму ввійти до переліку основних країн-виробників харчових продуктів для птиці у світі.

“Інвестуючи у В’єтнам більше чверті століття, ми глибоко усвідомлюємо політику уряду В’єтнаму та вказівки Міністерства сільського господарства та розвитку сільських районів у просуванні держави як країни-виробника харчових продуктів, які відповідають міжнародним стандартам та дозволяють збільшити експорт. Маючи успішний досвід експорту м’яса птиці протягом 20 років діяльності CP Group, ми впевнено визначили місію проєкту:”Покращення якості їжі у В’єтнамі, сприяння додавання країни до переліку фірмових експортерів м’яса птиці у світі”, – зазначає Монтрі Суванпосрі, президент CPV.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button