Новини про м'ясо

На міжнародному ринку зростає попит на яловичину

За даними Rabobank, два найбільших гравця на світовому ринку яловичини, Австралія та Бразилія, повідомили про значне зростання цін у річному обчисленні. Збільшення попиту та обмежена пропозиція худоби спричинили зростання цін на ВРХ в більшості країн-виробників. Зокрема, ціни в Австралії та Бразилії зараз на 36% та 23% більші, ніж рік тому, повідомляє Rabobank у своєму останньому квартальному звіті.

Крім того, Китай як і раніше представляє хороший ринок для експортерів яловичини, оскільки ціни залишалися підвищеними протягом перших двох місяців цього року, заявив Ангус Гідлі-Бейрд, старший аналітик ринків продукції тваринництва у Rabobank.

Тим часом, як очікується, ЄС повідомить про зниження виробництва яловичини, принаймні найближчим часом, і рівні споживання залежать від відновлення сектору громадського харчування.

“Діяльність підприємств харчового обслуговування залишається обмеженою у більшості частин світу, і це навряд чи зміниться в першому півріччі 2021 року. Це означає, що споживання яловичини залежить від того, наскільки успішно галузь може продавати яловичину для домашнього споживання. Очікується, що ресторанний бізнес почне відновлюватися у другій половині 2021 року. Повторне відкриття цих каналів може призвести до помітного зростання попиту”, – зазначає пан Гідлі-Бейрд.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button