Новини про м'ясо

На 80% зросли обсяги експорту свинини з Росії

Цього року, попри загрозу через африканську чуму свиней, російським експортерам вдалося відкрити нові ринки, такі як В’єтнам, Гонконг та Монголія, Понад 10 років Росія бореться із цією хворобою, і внаслідок збитків країна перетворилася на імпортера свинячого м’яса. Однак, починаючи з 2020 року, експорт російської свинини відновився і досяг 143 тис. тонн, що на 80% більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

За даними Російського союзу виробників свинини (RUPP), передбачається, що до кінця року експорт свинини може перевищити 200 тис. тонн, що на 45% більше, ніж у попередньому році.
Зростання експорту також відображає значне зростання внутрішнього виробництва м’яса в країні. З січня по вересень виробництво свинини становило 3,55 млн. тонн. Це 12% більше, ніж за той самий період попереднього року.

“Ціни цього року не були особливо високими. За тиждень, що закінчився 4 листопада, свині в живій вазі в середньому вартували 97,80 рублів / кг, що на 4% нижче аналогічного показника попереднього року. Звіти свідчать, що роздрібні торговці збільшують частку свіжої та охолодженої свинини, щоб зменшити додаткові витрати, пов’язані із замороженою свининою. Це дозволило знизити споживчі ціни на свинину, а також на курятину. Наразі ціни на свинину нижчі за вартість курятини”, – зазначає Фелісіті Раск, аналітик AHDB.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button