Новини про м'ясо

На 55% зросли обсяги експорту м’яса халяльної птиці з України

Хоча обсяги експорту курятини українського виробництва до ЄС у 2020 році помітно зменшились (-18,1%), вітчизняним компаніям частково вдалося диверсифікувати закордонні продажі. Зокрема, збільшились обсяги постачання птиці до країн Близького Сходу та Азії.

За словами Вікторії Нестеренко, очільниці Центру сертифікації “Халяль Глобал Юкрейн” та учасниці Української Асоціації Халяль Індустрії “Укрхаляль”, експорт халяльного м’яса птиці за рік зріс на 55%. Найбільше замовлень на таку продукцію у 2020 році надійшло з Саудівської Аравія, Мавританії, Мальдівів, а також Сінгапуру та Іраку, повідомляє AGRI-GATOR з посиланням на АgroТimes.

Зокрема, утричі зросли обсяги постачання замороженого м’яса птиці з сертифікатом “Халяль” до Саудівської Аравії. Сінгапур же став новим ринком для української курятини. З липня по грудень за цим напрямком було експортовано 2,5 тис. тонн птиці. Крім того, в кілька разів зросли обсяги постачань української халяльної курятини Об’єднаних Арабських Еміратів, Лівії та Афганістану.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button