Новини про м'ясо

На 5% зріс експорт свинини з Росії

У Росії помітно зростають обсяги виробництва та експорту свинини. У січні-травні 2019 року виробництво цього виду м’яса в РФ зросло на 5,9%, або на 97 тис. тонн, у порівнянні з даними за січень-травень минулого року, і склало 1,73 млн. тонн живої ваги.

Помітне пожвавлення і в експортній активності російських виробників. У січні-травні закордонні продажі свинини зросли на 5%, у порівнянні з тим же періодом 2018 року.

Варто зазначити, що позитивна динаміка експорту свинини з РФ спостерігається з 2012 року, а лише в минулому році закордонні продажі зросли на 18%. Міністерство сільського господарства Російської Федерації прогнозує зростання експорту свинини більш ніж на 20% у 2019 році. Таким чином обсяг закордонних продажів має перевищити 100 тисяч тонн.

Основними покупцями російської продукції свинарства є Гонконг, В’єтнам і сусідні країни. Китай, Японія, Південна Корея та інші азіатські країни також є перспективними ринками. Сьогодні Росія входить до сімки світових лідерів з виробництва свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button