На 44% зріс експорт свинини з Бразилії
У квітні цього року Бразилія продала за кордон на 44,3% свинини більше, ніж за той же період 2018 року. Бразильська асоціація тваринників (ABPA) повідомляє, що за місяць місцеві виробники експортували 58,1 тис. тонн свинячого м’яса.
Очікувано, що обсяги поставок зросли через підвищення попиту з боку Китаю. Саме в цю країну Бразилія експортувала найбільше свинини – 15,9 тис. тонн або 27,7%.
За перші чотири місяці 2019 року бразильські виробники продали за кордон 215,7 тис. тонн цього виду м’яса, що на 10,3% більше, ніж з січня по квітень 2018 року.
Бразилія також нарощує експорт яловичини. Слід зазначити, що зріс обсяг поставок зі всього південноамериканського регіону.
Висхідні тенденції пов’язані зі зростанням попиту з боку Китаю. Попит в Японії та Кореї змінився несуттєво. Якщо ще в 2008 році ці країни експортували на ринок Азії лише 10% яловичини, то зараз в регіон надходить 47% цього виду м’яса з країн Південної Америки.
Після відміни експортного контролю Аргентина наростила закордонні продажі яловичини на 74%. У той же час обсяг експорту з Бразилії зріс на 12%, а з Уругваю – на 7%.
Чому так, що вирощувати свиней, у всьому свыты, вигыдно, а в Украъны не вигыдно. Чи не пора мясну мафыю в Украъны на нари?