Новини про м'ясо

На 40% зросте експорт м’яса птиці з Росії

У 2019 році, як очікується, Росія експортує 250 тис. тонн м’яса птиці, що на 40% більше, порівняно з попереднім роком. Це прогноз Сергія Лахтюхова, генерального директора Російського союзу виробників птиці.

Експерт говорить, що суттєвий внесок у збільшення обсягів закордонних продажів зробили виробники м’яса качки.

Новини партнерів

“М’ясо качки має найсильніший експортний потенціал в російському птахівництві. Це преміальний продукт у таких регіонах, як Аравійський півострів, а також в Азії, а саме в Китаї. Ці країни виявляли зацікавленість в імпорті качиного м’яса з Росії”, – зазначає Лахтюхов.

Цього року Росія підписала торгову угоду з Китаєм щодо експорту м’яса птиці. Російське Міністерство сільського господарства раніше прогнозувало, що експорт птиці до Китаю в 2019 році складе близько 100 мільйонів доларів США. Протягом останніх кількох років Росія постійно збільшує експорт птиці – зі 100 тис. тонн у 2017 році до 183 тис. тонн у 2018 році.

Андрій Дальнов, старший аналітик найбільшого російського виробника м’яса Черкізово, заявив, що Росія зможе експортувати в Китай цього року від 45 тис. до 50 тис. тонн м’яса птиці.

“У найближчі роки експорт, ймовірно, зросте до 150 тис. тонн на рік, у тому числі завдяки поставкам таких продуктів як курячі ніжки, які в Росії зазвичай вважаються відходами, але користуються попитом в Азії”, – зазначив пан Дальнов.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button