Новини про м'ясо

На 300% зріс імпорт свинини у В’єтнам

Імпорт тваринного білка до В’єтнаму досягнув рекордних рівнів через поширення африканської чуми свиней в країні з лютого 2019 року. За даними Міністерства сільського господарства та розвитку сільських територій В’єтнаму, у січні-квітні 2020 року імпорт свинини збільшився на 300% порівняно з першими чотирма місяцями минулого року і вже досяг 70% від загального обсягу імпорту в 2019 році.

Основними постачальниками свинини до країни є Канада, Польща, Бразилія, США та Іспанія. У березні Росія також відновила експорт до В’єтнаму після 10 років заборони через проблеми біобезпеки, надіславши першу партію – 3500 тонн свинини.

Імпортна свинина на 20-40 відсотків дешевша, ніж м’ясо, що продається на ринках В’єтнаму, тому попит на закордонний продукт зростає. Наразі 788 компаній-виробників свинини отримали дозвіл на продаж свинини до В’єтнаму.

Також з початку року різко збільшився імпорт яловичини та м’яса птиці. Згідно зі статистичними даними, імпорт м’яса ВРХ збільшився на 200%, а імпорт птиці в середині квітня досяг 78 400 тонн, що на 150% більше, порівняно з аналогічним періодом 2019 року. Основними постачальниками птиці в на ринок В’єтнаму є США з часткою ринку 65% , Південна Корея (14%) та Бразилія (10%).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button