Новини про м'ясо

На 27% зріс обсяг експорту свинини з США

Нинішня невизначеність на світовому ринку м’яса змушує США переглянути прогноз щодо експорту у 2020 році. За словами Деррела Піла, експерта з Державного університету Оклахоми, вже спостерігається зниження обсягів закордонних продажів американської яловичини, тоді як очікується, що експорт свинини та курятини за підсумками цього року помітно зросте.

“У січні-червні експорт яловичини був на 7,6% нижчим, ніж за той же період минулого року. Це відбулося після падіння продажів на 33% у річному обчисленні в червні та аналогічного зниження в травні. Японія залишається найбільшим пунктом призначення американської яловичини. Експорт до цієї країни у першій половині 2020 року зріс на 5,6%. Другим за обсягом ринком для м’яса ВРХ зі Сполучених Штатів є Південна Корея. Постачання до цієї країни у січні-червні зменшилось на 7,4%. Експорт до Мексики, ринку номер три за останні роки, на у першому півріччі 2020 року знизився на 37,7%”, – прокоментував пан Піл у коментарі для журналу Drovers.

З іншого боку, зростання обсягів експорту свинини та птиці з США підтримується великим попитом з боку Китаю. Так, продажі свинини у січні-червні збільшилися на 27,4%, порівняно з першим півріччям 2019 року, а курятини – на 4,2%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button