Новини про м'ясо

На 25% зріс експорт м’яса з Іспанії до В’єтнаму

За перші дев’ять місяців 2020 року Іспанія експортувала на в’єтнамський ринок м’ясних продуктів на суму понад 19 мільйонів євро. Це на 25% більше, ніж за такий же період минулого року.

Іспанський свинарський сектор роками працює над своїм позиціонуванням на в’єтнамському ринку, що в 2020 році дозволило йому скористатися сприятливою ситуацією для експорту до цього пункту призначення. У лютому 2019 року влада В’єтнаму вперше повідомила про наявність вірусу африканської чуми свиней для на території країни. З того часу почалося різке падіння виробництва свинини та зросла залежність від імпорту.

В’єтнам не є новим ринком для іспанського м’яса, хоча раніше сюди постачалась переважно свинина. Загалом за перші 9 місяців експорт іспанської яловичини на ринку Південно-Східної Азії досяг 1,5 млн. євро, що становить 4% від загальної вартості експорту яловичини до третіх країн. Наразі іспанські експортери яловичини ведуть інтенсивну роботу з просування цієї продукції на в’єтнамський ринок, щоб позиціювати свою продукцію як високоякісну, оскільки це ринок із цікавими можливостями для європейських продуктів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button