Новини про м'ясо

На 25% більше курятини експортувала компанія МХП у 2019 році

У четвер, 30 січня, найбільший український виробник та експортер м’яса птиці, компанія “Миронівський хлібопродукт” (МХП), відзвітував щодо результатів роботи за 2019 рік. Повідомляється, що зросли обсяги як внутрішніх продажів, так і експорту. Зокрема, минулого року за кордон було продано на 25% більше курятини, ніж 2018.

“Річні продажі курятини зросли на 13% до 669 964 тонн. Продажі курятини на внутрішньому ринку (як свіжої, так і замороженої) залишилися відносно стабільними та збалансованими у порівнянні рік до року. Незважаючи на виклики, пов’язані із тимчасовим обмеженням експорту на ринок Саудівської Аравії, протягом IV кв. 2019 р. обсяг експорту курятини збільшився на 20% та склав 87 651 тонну, за 12 місяців 2019 р. збільшився на 25% та склав 357 433 тонн рік до року, що майже відповідає річному плану, слідуючи стратегії як географічної диверсифікації, так і оптимізації продуктового міксу, направляючи основні об’єми експорту курятини в країни Ближнього Сходу та ЄС, СНД та Африки”, – повідомили в МХП.

Через спалах високопатогенного грипу птиці на Вінниччині ЄС увів тимчасові обмеження щодо імпорту курятини з України. Утім, 29 січня Саудівська Аравія відновила імпорт птиці з України, обмеження на який було введено в листопаді минулого року. Ця країна є одним з найбільших закупівельників української курятини, тому в МХП оптимістично налаштовані щодо відновлення експорту до близькосхідного королівства.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button