Новини про м'ясо

На 21% зменшились обсяги імпорту свинини у Південну Корею

У 2019 році попит на імпортну свинину в Південній Кореї зріс через поширення африканської чуми свиней. У 2020 році спостерігались протилежні тенденції. Це було, зокрема, зумовлено відновленням свинарства в країні та коронакризою, що призвела до перебоїв у постачанні м’яса та закриття закладів громадського споживання. Зниження імпорту свинини, розпочате минулого року, може тривати і в 2021 році, вважають ринкові експерти.

Обсяги імпорту свинини у Південну Корею за підсумками 2020 року скоротились на 21% – до 449 тис. тонн. Особливо це стосується імпорту з країн ЄС (-28%) та США (-14%). У той же час, за останніми оцінками Департаменту сільського господарства США (USDA), зростання внутрішнього виробництва свинини в країні у 2020 році зросло на 3%.

“Зниження обсягів закордонних закупівель м’яса свиней було досить стабільним протягом 2020 року. Пандемія COVID-19 зменшила попит на імпортну свинину в Південній Кореї через зменшення попит з боку ресторанів, які є основними споживачами імпортних продуктів”, – прокоментував Бетан Вілкінс, старший аналітик ринку червоного м’яса у Раді з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB).

Хоча галузь громадського харчування в Південній Кореї поступово відновлюється, вакцинація від коронавірусу в країні почалася лише наприкінці лютого. Цей процес є досить тривалим, тому нормалізація епідемічної ситуації та відновлення попиту на м’ясо в Південній Кореї може тривати навіть до кінця року. Через це ймовірним є подальше скорочення обсягів імпорту.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button