Новини про м'ясо

На 16% зросли світові обсяги експорту свинини

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) прогнозує, що за підсумками 2020 року обсяг глобального експорту свинини досягне 11,1 млн тонн. Це на 16% більше у порівнянні з показниками 2019 року.

Світове виробництво м’яса свиней цього року має скласти 105,3 млн. тонн (на 4% менше, порівняно з 2019 роком). Скорочення обсягів відбулося через поширення африканської чуми свиней в азійських країнах та коронакризу. Якщо в 2019 році, виробництво свинячого м’яса в Китаї зменшилось на 21%, то цього року воно має скоротись на 4% до 38,9 млн тонн. Виробництво має зменшитись не лише в Азії, а й у ЄС.

Навпаки, збільшення виробництва прогнозується у США, Росії, Бразилії, Канаді та Мексиці. У Сполучених Штатах зростання поголів’я свиней відстає від очікуваного збільшення виробництва на 1,9%, в результаті чого загальний обсяг виробництва складе 12,8 млн тон. Однак на галузь негативно впливає зменшення використання виробничих потужностей через COVID-19. У Російській Федерації випуск продукції свинарства, ймовірно, зросте на 6% – до 4,2 млн. тонн.

Загальний експорт м’яса свиней у світі, як прогнозується, цього року досягне 11,1 млн тонн, що на 16% більше у порівнянні з показниками 2019 року.

На Китай припадає 47% світового імпорту свинячого м’яса. Обсяги постачань в цю країну зросли майже на 80% у порівнянні з попереднім роком, до понад 5 млн тонн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button