Новини про м'ясо

На 150% зріс імпорт свинини в Китай

Останні дані (за березень), оприлюднені китайською митницею, показали, що імпорт свинячого м’яса був на 150% більшим, ніж за той же місяць минулого року. Різке збільшення може бути частково пояснено початком розвантаження суден, що затримались в портах під час карантину.

Бетан Вілкінс, аналітик Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB), каже, що хоча всі постачальники отримали користь від збільшення обсягів постачань, обсяг прибутків варіювався.

Новини партнерів

“Зокрема, США цього року завоювали сою частку ринку, а поставки з Бразилії також зросли вище загальної ринкової ставки. Хоча американська свинина мала одну з найнижчих середніх цін, бразильська свинина була найдорожчою”, – прокоментувала пані Вілкінс.

Канадські поставки були на 44% вищі, ніж у попередньому році, виявивши перші ознаки реального відновлення після скасування заборони на імпорт канадської свинини в листопаді 2019 року.

Офіційні дані також показують, що частка ЄС та Великобританії на ринку КНР знизилась. Деякі дрібні постачальники не спостерігали такого ж рівня зростання, як ринок в цілому. Зокрема, обсяги Франції зросли лише на 40%. Торгівля з Великобританією також зафіксувала порівняно невелике зростання – на 65%.

Пані Вілкінс зазначила: “Надлишок пропозиції з боку основних експортерів робить ринок все більш сприятливим для китайських покупців, які, як повідомляється, користуються можливістю зниження ціни. Звичайно, базовий попит на китайському ринку залишається значним і підтримуватиме світові ринки свинини цього року. Але постачання до Китаю під час коронавірусної кризи не обійдеться без проблем, принаймні в короткостроковій перспективі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button