Новини про м'ясо

На 150% зріс імпорт свинини в Китай

Останні дані (за березень), оприлюднені китайською митницею, показали, що імпорт свинячого м’яса був на 150% більшим, ніж за той же місяць минулого року. Різке збільшення може бути частково пояснено початком розвантаження суден, що затримались в портах під час карантину.

Бетан Вілкінс, аналітик Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB), каже, що хоча всі постачальники отримали користь від збільшення обсягів постачань, обсяг прибутків варіювався.

“Зокрема, США цього року завоювали сою частку ринку, а поставки з Бразилії також зросли вище загальної ринкової ставки. Хоча американська свинина мала одну з найнижчих середніх цін, бразильська свинина була найдорожчою”, – прокоментувала пані Вілкінс.

Канадські поставки були на 44% вищі, ніж у попередньому році, виявивши перші ознаки реального відновлення після скасування заборони на імпорт канадської свинини в листопаді 2019 року.

Офіційні дані також показують, що частка ЄС та Великобританії на ринку КНР знизилась. Деякі дрібні постачальники не спостерігали такого ж рівня зростання, як ринок в цілому. Зокрема, обсяги Франції зросли лише на 40%. Торгівля з Великобританією також зафіксувала порівняно невелике зростання – на 65%.

Пані Вілкінс зазначила: “Надлишок пропозиції з боку основних експортерів робить ринок все більш сприятливим для китайських покупців, які, як повідомляється, користуються можливістю зниження ціни. Звичайно, базовий попит на китайському ринку залишається значним і підтримуватиме світові ринки свинини цього року. Але постачання до Китаю під час коронавірусної кризи не обійдеться без проблем, принаймні в короткостроковій перспективі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button