Новини про м'ясо

На 11% більше м’яса експортувала Україна у 2019 році

За перші дев’ять місяців 2019 року експорт м’яса та м’ясопродуктів у грошовому еквіваленті зріс на 11% – з 479 млн доларів США у січні-вересні 2018 року до 531 млн доларів у січні-вересні 2019 року, повідомляють дослідники Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки”.
Зростання закордонних продажів зумовлено, зокрема, нарощуванням обсягів експорту м’яса птиці та субпродуктів. Причиною успіху, серед іншого, є переорієнтація з російського ринку на ЄС та Азію.

“За дев’ять місяців 2019 року найбільше продукції м’ясної групи – на 96 млн дол. США (18,1%) – імпортувала Саудівська Аравія, закупивши втричі більше української м’ясної продукції, ніж за січень-вересень 2018 року (31 млн дол. США). Цього року ця азійська країна утримує перше місце серед основних імпортерів вітчизняного м’яса. Нідерланди, які два роки поспіль очолювали рейтинг імпортерів продукції цієї групи, на другому місці (15,2%). Вартість експорту м’яса птиці збільшилася проти минулорічних показників за відповідний період на 15% – з 381 млн дол. США торік до 439 млн дол. США при зростанні обсягів експорту цього виду м’ясної продукції з 244 тис. т до 303 тис. т”, – зазначають в ННЦ “Інститут аграрної економіки”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button