Новини про м'ясо

Можливості експорту свинини з України залишаються обмеженими

Минулого року в Україні утримувалося 5,84 мільйона свиней. Хоча статистичні дані показують зростання поголів’я станом на 1 січня 2021 року, представники галузі вважають , що це зростання, ймовірно, буде недовгим. Цьому сприятиме кілька факторів, вважають аналітики USDA. Наприклад, українські свинарі зіткнулися зі значним зростанням вартості кормів наприкінці 2020 року, а ціни на свинину продовжували знижуватися. Через зростання витрат і зменшення цін виробники свинини, швидше за все, змінять свої виробничі плани та зменшать обсяги виробництва в 2021 році.

Очікується, що імпорт залишатиметься на високому рівні. Як і раніше, найбільша частка закупівель припаде на недорогу свинину та субпродукти.

Через ситуацію з африканською чумою свиней можливості експорту свинини з України залишаються дуже обмеженими, і не очікується, що вони зростуть у 2021 році. Хоча експорт дещо зріс у 2020 році, його обсяги залишаються невеликими та мінливими. Середня вартість виробництва свинини залишається високою, що обмежує конкурентоспроможність галузі на світовому ринку. Експорт обмежений невеликою кількістю країн, які погодились надати доступ до ринку українським виробникам, незважаючи на присутність АЧС. Лідерами з імпорту свинини з України наразі ОАЕ та Гонконг.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button