Новини про м'ясо

Можливість імпорту яловичини та свинини з Росії розглядає Японія

У грудні заступник голови Россільгоспнагляду Костянтин Савенков провів телефонні консультації з начальником Управління ветеринарного контролю Відділу безпеки харчових продуктів та споживчих послуг Міністерства сільського господарства, лісового та рибного господарства Японії Норіо Кумагай.

В ході переговорів обговорювалася можливість поставок російської птиці до Японії. Японська сторона повідомила, що вона переглянула всі матеріали, надані Россільгоспнаглядом, та відправила запит на додаткову інформацію щодо цього питання.

Норіо Кумагай зазначив, що влада Японії також переглядає можливість імпорту яловичини та свинини з Росії. У зв’язку з цим Японія зацікавлена в огляді епідемічної ситуації в РФ, а також в інформації про профілактичні заходи щодо особливо небезпечних хвороб тварин в РФ.

Японська сторона також порушила питання про розширення переліку закладів, які мають дозвіл на постачання яловичини в Російську Федерацію. Костянтин Савенков заявив, що питання зараз перебуває на розгляді Россільгоспнагляду.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button