Новини про м'ясо

МХП завершує будівництво найбільшого в Європі біогазового комплексу

Галузь тваринництва дозволяє отримати прибуток не лише від традиційних (м’яса, яєць, молока, шкіри), а й від побічних продуктів. Наприклад, у Китаї попитом користуються кістки, роги, кігті та інші частини тварин, а послід курей, гній свиней та інших тварин використовують для продукуванн біогазу та добрив. Україна переходить до активного впровадження таких технологій – усе більше тваринницьких підприємств встановлюють біогазове обладнання, а агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” наразі завершує будівництво найбільшого в Європі біогазового комплексу.

Потужність першої черги комплексу становить 12 МВт, його будують на базі Вінницької птахофабрики. Після завершення другої черги біогазового комплексу, його потужність складе 24 МВт. Компанія МХП інвестувала в проект близько 25 млн. євро.

“Це наймасштабніший в Європі біогазовий комплекс, який переробляє курячий послід. Ми повністю очищаємо біогаз від сірководню за допомогою триетапної системи очищення. Унікальність проекту полягає в тому, що вперше в Україні побудований газопровід для транспортування біогазу довжиною 10 кілометрів”, – цитує директора “МХП Еко Енерджі” Івана Тракслера видання Latifundist.com.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button