Новини про м'ясо

МХП побудує птахофабрики у Хорватії, Сербії та Саудівській Аравії

Попри тимчасову заборону на експорт до ЄС та подешевшання акцій найбільший український виробник м’яса птиці, компанія “Миронівський хлібопродукт” (МХП), планує подальший розвиток, нарощування потужностей виробництва та інвестиції в нові проєкти не лише на території України. Про це в інтерв’ю для порталу liga.net повідомив власник агропромислового холдингу Юрій Косюк.

Через заборону на експорт української курятини до країн Євросоюзу після спалаху пташиного грипу на Вінниччині у МХП ухвалили рішення на 10% скоротити виробництво м’яса птиці на підприємствах в Україні. Натомість зростають обсяги виробництва на птахофабриках МХП у Словенії. Також, за словами пана Косюка, планується будівництво нових підприємств у інших країнах.

“Європейські обмеження для нас досить неприємні, але це короткострокова історія, я думаю, що це питання буде вирішене найближчим часом. Саудівська Аравія повторно відкрила свій ринок. Але після перерви в експорті ми зрозуміли, що з цим треба працювати. Було багато недоробок з боку офіційних органів щодо оформлення документів. Але найголовніше, що, побачивши недоробки, службовці готові їх виправляти. Наразі для подальшої експансії на ринку ЄС маємо намір в Хорватії і Сербії будувати підприємства. Будівництво фабрики в Саудівській Аравії зараз лише на стадії домовленостей з партнерами”, – зазначив пан Косюк.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button