Новини про м'ясо

“Міс корова”: в Австрії фермери організували конкурс краси для тварин

Відбирати племінних тварин, оцінювати можливості конкурентів та знайомитись з досягненнями селекції можна не лише з допомогою сільськогосподарських виставок, а й на конкурсах краси. Так, австрійські фермери щороку організовують конкурс серед корів.

“Міс корову” визначають за кількома критеріями: ширина грудей та тазу, кінцівки, загальний зовнішній вигляд і т.ін.

Цього року почесний титул здобула корова Ірен, що належить фермеру з федеральної землі Форарльберг Джозефу Несслеру. За словами господаря корови-переможниці, цей титул є досить престижним і при виборі найкращої тварини має значення те, в яких умовах її утримують, чим годують. Корову, яка отримала титул “міс” можна дорого продати, оскільки відзнака означає, що з селекційної точки зору тварина є досить цінною. Також нагорода підвищує імідж аграрного підприємства.

Нагадаємо, нещодавно на засіданні Ради з питань виставкової діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України було обговорено можливість створення першої спеціалізованої тваринницької виставки, в рамках якої будуть демонструватися найкращі племінні тварини країни.

“На сьогодні тваринництво – це єдиний глобальний напрямок, за яким ми досі не маємо виставкового заходу високого рівня. У тваринницькій галузі є багато і викликів, і досягнень, які варті окремої уваги. Започаткування спеціалізованої виставки з питань тваринництва може надати новий поштовх для розвитку галузі”, – зазначила виконувачка обовязків міністра аграрної політики Ольга Трофімцева.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button