Новини про м'ясо

Мільярдери та зірки шоубізнесу інвестують в створення штучного м’яса

У перший день виходу на фондову біржу компанії Beyond Meat, що займається продажем м’яса рослинного походження, вартість акцій підприємства зросла в два рази. Інвестували у виробництво штучного м’яса мільярдери та зірки Голлівуду. Так, акції Beyond Meat придбали Білл Гейтс та Леонардо Ді Капріо.

Компанія виставила акції на продаж 2 травня. Їх початкова ціна складала 25 доларів, за кілька годин вона підвищилася до 59 доларів. За день капіталізація Beyond Meat досягли позначки 3,4 млрд доларів США.

Компанія планує витратити ці кошти на розширення асортименту, збільшення обсягів виробництва. Така серйозна капіталізація дозволить Beyond Meat конкурувати з американською компанією Impossible Foods, яка також виготовляє рослинні замінники м’яса.

Компанія Beyond Meat отримала масштабні інвестиції, навіть незважаючи на те, що поки що виробництво є збитковим. Утім доходи підприємства швидко зростають, як і кількість веганів та вегетаріанців, тому можна вважати купівлю акцій Beyond Meat вигідним капіталовкладенням.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button