Новини про м'ясо

Мексика збільшила обсяги експорту ВРХ до США

Мексиканські скотарі з 14 штатів країни з вересня 2019 року до кінця серпня цього року експортували більшу кількість худоби на американський ринок. Про це свідчить звіт, опублікований Національною службою охорони здоров’я, безпеки та якості харчових продуктів (Senasica).

Загалом за рік за кордон було відправлено 1 392 836 голів великої рогатої худоби, що на 55 209 голів більше, ніж у період комерціалізації 2019 року. Також протягом перших восьми тижнів циклу 2020-2021 (вересень-жовтень) Мексика експортувала 193 704 голів великої рогатої худоби (+40 %).

Згідно з доповіддю про експорт живої ВРХ, постачання телят у цьому циклі було вищим у кожний із звітних тижнів, навіть з урахуванням ситуації, пов’язаної з перебоями в роботі галузі, спричиненими пандемією.

“Мексиканські виробникам мають змогу експортувати свою худобу завдяки зусиллям, які постачальники та виробники докладають до роботи Національної кампанії проти туберкульозу великої рогатої худоби. Результатом кампанії є те, що 86,12% національної території перебуває у фазі викорінення хвороби – її поширеність на ци територіях менша за 0,5%”, – прокоментували в Senasica.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button