Новини про м'ясо

Мексика скасувала додаткові мита на імпорт свинини з США

Сполучені Штати досягли угоди щодо скасування додаткових тарифів на сталь та алюміній для Канади та Мексики. Раніше ці країни у відповідь на дії США також підняли тарифи на низку американських товарів, включаючи свинину та яловичину.

Після ліквідації президентом США Дональдом Трампом додаткових мит, введених минулого літа на мексиканську та канадську сталь та алюміній, Міністерство економіки Мексики, шляхом опублікування указу, оголосило про скасування підвищених тарифів на деякі американські продукти серед яких була і свинина. Додаткові мита на свинину з США діяли майже рік, з 5 червня 2018 року, і завдали збитків експортерам.

Уряд Канади також вирішив скасувати додаткові тарифи, які було накладено на різні американські продукти.

Цей крок, безсумнівно, є позитивним для експортерів свинини, оскільки через додаткові мита на експорт до Китаю та Мексики закордонні продажі свинини з США у цьому році відчутно скоротились. За перші три місяці 2019 року експорт скоротився на 6% у порівнянні з таким же періодом 2018 року і склав 600,268 млн тонн. У грошовому еквіваленті скорочення було більш помітним. Так експортери отримали 1,47 млрд дол., що на 14% менше, ніж у 2018 році.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button