Новини про м'ясо

McDonald’s популяризує продукцію місцевих фермерів у Великобританії

Компанія McDonald`s випустила нову інтерактивну карту продуктів харчування для клієнтів, яка відображає походження інгредієнтів для страв, що готують в мережі ресторанів швидкого харчування.

Результати досліджень показали, що більшість британців цікавиться походженням харчових продуктів і підтримують місцевого виробника. Мережа швидкого харчування закупляє більшість продуктів саме у місцевих сільськогосподарських виробників. Саме тому компанія створила додаток Map My McDonald’s, який дозволяє клієнтам побачити, які інгредієнти вирощуються в їх регіоні, а також познайомитись із 23 тис. британських та ірландських фермерів, які їх постачають.

Мережа фаст-фудів також розпочинає у Великобританії національну рекламну кампанію, яка фокусується на реальних фермерах. У новій телевізійній рекламі також йтиметься про місцеві інгредієнти, які увійшли до переліку продуктів-фаворитів McDonald’s, серед яких 100% британської або ірландської яловичини в гамбургерах, яйця від курей, що утримуються на вільному вигулі та ін.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button