Новини про м'ясо

Малих та середніх виробників м’яса запрошують у Торгову місію до Ізраїлю

Триває реєстрація представників малого та середнього бізнесу України в аграрній сфері на участь у Торговій місії до Ізраїлю. Виробники, яких буде обрано шляхом конкурсного відбору, зможуть запропонувати свої товари ізраїльським закупівельникам і вийти на ринок цієї країни.

Поїздку організовує Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за підтримки Офісу з просування експорту України та Мінекономрозвитку. Усі охочі можуть зареєструватися до 24 квітня за адресою https://preview.mailerlite.com/s6y6l2?fbclid=IwAR0qO_Ap-eLGKVpHYtNHauWbkHw4aGdytbrVzlo8s3hmB5ozVvmjqni7Qhc

Сама місія запланована на 24 – 26 червня 2019 року. Для участі в поїздці відберуть 10 підприємств. Перевагу надаватимуть виробникам такої продукції: м’ясо, птиця (готові продукти, морожене та субпродукти), молочні продукти, морозиво, яйця, мед, риба, філе з риби, продукти з риби та ракоподібні, рослинні олії, злаки, пшениця, борошно, крохмаль кукурудзяний, клейковина, хлібобулочні та кондитерські вироби, желатин, какао та вироби з какао, горіхи, спеції, насіння, консерви з м’яса, овочі (свіжі, консервовані та приготовлені), екстракт солодовий, кетчуп та домашні соуси, соки, плодове пюре, вина ігристі та виноградні, напої та ін. Наявність сертифіката кошерності також є перевагою.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button