Новини про м'ясо

Лише 1 з 4 жителів Німеччини споживає м’ясо щодня

Нещодавній резонанс щодо невідповідності санітарних умов та порушення трудового законодавства на м’ясопереробних підприємствах Німеччини не мав помітного впливу на обсяги споживання м’яса в країні, повідомляє Німецька асоціація виробників м’яса (VEGZ).

Дані останніх опитувань свідчать, що жителі ФРН під час карантину почали надавати перевагу більш здоровій їжі, але відмовлятися від м’яса німецькі споживачі не поспішають. Утім, за останні п’ять років обсяги споживання м’яса в країні помітно зменшились, зокрема, через піклування про здоров’я та довкілля. Так, за даними опитування Forsa, на початку 2015 року 34% жителів Німеччини споживали м’ясо щодня. У 2020 цей показник скоротився до 26%.

Як свідчить дослідження Федерації м’ясної промисловості (BVDF), минулого року середній показник річного споживання м’яса на душу населення складав 60 кілограмів. Попри те, що німці дедалі частіше скорочують частку тваринних білків у раціоні, вони вживають все ще більше м’яса, ніж українці (у середньому менше 50 кілограмів на рік).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button