Новини про м'ясо

Лідери з продажів птиці змінюють експортні напрямки

За підсумками минулого року блок арабських країн втратив позиції провідного імпортера бразильської птиці до Азії. Зменшення закупівель було спричинене місцевою виробничою стратегією Саудівської Аравії, зменшенням потоку туристів у Об’єднаних Арабських Еміратах та частковим припиненням релігійного туризму через пандемію Covid-19.

За словами представника Бразильської асоціації тваринництва (ABPA) Луїса Руа, арабські країни залишаються провідними імпортерами цілих тушок курей з Бразилії.

З листопада по листопад Саудівська Аравія придбала у Бразилії 418,8 тис. тонн птиці, що на 2% менше у порівнянні з попереднім роком. Другий рік поспіль країна залишається другим за величиною імпортером, після Китаю, який імпортував 615,7 тис. тонн бразильської птиці, що на 20% більше, порівняно з показниками 2019 року.

Голова ABPA Рікардо Сантін зазначив, що Саудівська Аравія закуповувала менше курятини через рішення уряду країни про стимулювання місцевого виробництва. Утім, за словами експерта, Бразилія залишається найбільшим у світі виробником халяльної птиці. ОАЕ посіли четверте місце в рейтингу найбільших імпортерів птиці з Бразилії – 272,2 тис. тонн, що на 14% менше, ніж за попередній рік.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button