Новини про м'ясо

Лідери з експорту м’яса птиці втрачають прибутки

Доходи від експорту курячого м’яса з Бразилії, що є найбільшим гравцем ринку, за перші 8 місяців 2020 року впали на 11,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Більш низький обмінний курс національної валюти коштує бразильським виробникам 420 млн доларів.

З січня вартість бразильського реала впала приблизно на 25% відносно до долара, що є основною причиною зниження доходів.

У реальному еквіваленті країна експортувала 2,833 млн. тонн м’яса птиці, або на 1,8% більше. Лише в серпні експорт бразильського курячого м’яса зріс на 11,3% і досяг колосальних 362,4 тис. тонн.

За даними Бразильської асоціації тваринництва(ABPA), за той самий період минулого року було експортовано 325,7 тис. тонн.

“Щомісячне зростання експорту спостерігається практично у всіх основних секторах, від яловичини до курятини”, – додає Рікардо Сантін, президент ABPA. Експерт каже, що тенденція до зростання експорту допомагає зменшити наслідки зростання витрат в умовах пандемії.

Найбільший імпортер бразильської птиці, Китай, у серпні збільшив імпорт на 46% порівняно з тим самим місяцем 2019 року, до 54,7 тис. тонн за місяць.

Саудівська Аравія, яка займає друге місце за обсягами імпорту бразильської птиці, минулого місяця закупила 46,7 тис. тонн продукту, що на 24% більше порівняно з серпнем 2019 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button