Новини про м'ясо

Китай знижує тарифи на ввезення свинини

Все більше країн заявляють про намір почати чи відновити експорт свинини до Китаю наступного року. Очікується, що наступного року через подальше поширення африканської чуми свиней та повільне відновлення поголів’я КНР наростить обсяги закупівель на 50%, у порівнянні з показниками 2019 року.

Цього тижня про намір наростити обсяги експорту свинини заявили виробники з Фінляндії. Зокрема, збільшити постачання цього виду м’яса на ринок КНР планують такі фінські гіганти, як HKScan і Atria. Обсяги експорту м’яса збільшаться в зв’язку з планованим зниженням ввізних мит на заморожену свинину з 12 до 8%, про яке раніше повідомляло Міністерство фінансів Китаю.

До кінця 2020 року очікується, що виробництво свинини в Китаї знизиться більш ніж на 35% порівняно з 2018 роком. Через зростання попиту ЄС буде експортувати понад 80% цього виду м’яса. Виробництво свинини в КНР почне відновитися лише з 2021 року, якщо поширення хвороби вдасться спинити. Робота галузі в країні може бути стабілізована до 2025 року, якщо реструктуризація галузі свинарства буде здійснена достатньо швидко.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button