Новини про м'ясо

Китай знижує тарифи для американських експортерів свинини

Після року торгової війни з Китаєм американські виробники свинини зазнали значних втрат. Пропозиція Китаю знизити тарифи на американську свинину зробила настрої експортерів з США більш оптимістичними. Наразі тарифи на ввезення м’яса свиней зі Сполучених Штатів до КНР сягають 72%.

Планам знизити мита, оголошеним китайськими чиновниками, сприяв підвищений попит на свинину на внутрішньому ринку, оскільки ситуація з АЧС в країні скоротила національне поголів’я свиней в Китаї скоротилось більш ніж на третину.

“Якщо врахувати, що Китай є найбільшим виробником і споживачем свинини в світі, надзвичайна важливість цього ринку для американських виробників свинини зрозуміла. Пожвавлення експорту цього м’яса могло б урівноважити ситуацію щодо торговельного дисбалансу між США та Китаєм”, – прокоментував Девід Херрінг, президент американської Національної ради виробників свинини (NPPC).

За словами економіста з Державного університету штату Айова Дермота Хейса, завищені китайські мита на американську свинину призвели до того, що середня ціна за голову знизилась на 8 доларів. Низькі котирування свиней на ринку США фіксуються вже протягом року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button