Новини про м'ясо

Китай здійснює віртуальну перевірку виробників птиці в Бразилії

Бразильські переробники птиці сподіваються отримати доступ на ринок Китаю після проведення онлайн-аудиту. Перевірка допоможе надати конкретні рекомендації бразильським бійням, яким було тимчасово заборонено експорт до КНР після спалахів Covid-19 серед їхніх працівників.

Бразильські ЗМІ повідомляю, що найближчим часом Китай збирається скасувати заборони на постачання м’яса з країни. За даними місцевих медіа, наразі 8 м’ясопереробних підприємств уже пройшли перевірку.

За словами одного з аудиторів, Адріано Гуахіби, китайські інспектори ще не опублікували офіційний документ про затвердження дозволів на експорт для бразильських переробників. Однак, попередні висновки аудити є “досить втішними” для компаній-експортерів. Офіційні дозволи будуть надані Генеральним митним управлінням Китаю після того, як бійні виправлять “невідповідності”. Міністерство сільського господарства, тваринництва та постачання Бразилії повідомило, що “все ще очікує результатів оцінки, зробленої китайською владою”.

За словами Гуахіби, виявлені на м’ясокомбінатах проблеми незначні і їх легко усунути.

Китай є головним пунктом призначення бразильського сільськогосподарського експорту, на нього припадає 37% доходу від продажів м’яса. З січня по вересень країна імпортувала бразильського м’яса на суму 4,7 млрд. доларів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button