Новини про м'ясо

Китай закуповуватиме свинину в Казахстані

КНР через кризу на ринку м’яса, спричинену африканською чумою свиней, перебуває у пошуку нових постачальників. нещодавно компетентні органи Китаю заявили про готовність почати імпорт свинини з Казахстану, оскільки ця країна має статус вільної від АЧС.

Китай отримає першу партію казахської свинини до кінця року, повідомляють чиновники з Казахстану. За словами заступниці казахстанського міністра сільського господарства Гульміри Ісаєвої, очікується, що торговельну угоду з Китаєм буде супроводжуватись кількома інвестиціями в галузь свинарства в країні, яка зараз занепадає в порівнянні з 90-ми роками минулого століття.

Новини партнерів

У 1990 році поголів’я свиней в Казахстані становило 3,2 млн. голів. За 30 років національне стадо суттєво скоротилось, сьогодні воно становить усього 820 тис. свиней. У випадку, якщо експортні проекти виявляться успішними і в галузь надійдуть закордонні інвестиції, поголів’я свиней в країні в найближчі роки може збільшитись до 2,5 млн голів, вважають в галузевій асоціації Казахстану.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button