Новини про м'ясо

Китай відмовляється від імпорту птиці з України та ЄС

Офіційний Пекін заявив про занепокоєння щодо випадків пташиного грипу в Німеччині, Угорщині, Україні та Словенії. У зв’язку з цим влада Китаю вирішила заборонити імпорт птиці з цих чотирьох країн, повідомляє Reuters.

Нагадаємо, на початку 2020 року в Польщі, Україні, Румунії, Угорщині, Чехії, Словаччині, Німеччині та Болгарії було зафіксовано кілька випадків високопатогенного пташиного грипу штаму H5N8.

У той же час, Китай повідомив про три спалахи пташиного грипу в трьох різних провінціях. У минулому році в китайській галузі птахівництва спостерігалось зростання виробництва на 12%. Тоді обсяги продукування м’яса птиці досягнули позначки 22 млн. тонн. Сектор швидко зростає, оскільки птиця використовується для заміщення на внутрішньому ринку дефіцитної свинини, що різко подорожчала після того як у серпні 2018 року в країні почала поширюватись африканська чума свиней.

Крім АЧС та пташиного грипу загрозою для ринку м’яса є новий коронавірус, через який кілька великих підприємств закрили на карантин. Також вірус спричинив логістичні проблеми для м’ясної галузі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button