Новини про м'ясо

Китай відмовляється купувати канадську свинину

Хоча на ринку Китаю спостерігається дефіцит м’яса, причиною якого є поширення АЧС, влада країни не скасовує додаткові мита на імпорт свинини з США. Цього тижня також стало відомо, що КНР відмовляється від імпорту свинини з Канади.

Влада стверджує, що в м’ясі свиней з північноамериканської країни були знайдені сліди рактопаміну. Ця речовина використовується в тваринництві, але в Китаї вона заборонена.

“Китайська сторона негайно призупинила імпорт свинини з відповідних підприємств і вимагає від канадської сторони провести розслідування. Йдеться про 188 експортних сертифікатів”, – повідомило китайське посольство в Оттаві.

Китайська сторона зазначила, що зараз канадська система контролю за експортом м’яса може мати серйозні недоліки у безпеці і попросила вжити ефективних заходів для забезпечення безпеки харчових продуктів, що експортуються до Китаю.

Утім ЗМІ пов’язують відмову закуповувати канадську свинину, не залишками рактопаміну в м’ясі, а політичними причинами. Напруженість між двома країнами виникла після арешту виконавчого директора компанії Huawei Менг Ваньчжоу у Ванкувері. Пані Менг є головним фінансовим директором китайської фірми та дочкою її засновника. Її звинувачують у порушенні американських санкцій проти Ірану і директору компанії загрожує екстрадиція до США.

Цього року канадські виробники сподівалися збільшити обсяги експорту. За останні 10 років Китай став другим, після США, експортним ринком для канадської свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button