Новини про м'ясо

Китай продовжує перекривати імпорт м’яса з США

Минулого тижня в Китаї було анонсовано 10-відсоткове збільшення мит на імпорт свинини та яловичини з США. Цей крок є доволі очікуваним адже країни вв’язалися у торгову війну один проти іншого. Проте даний захід буде також і досить чутливим для обох сторін адже в останні місяці спостерігалося збільшення поставок м’яса зі Сполучених Штатів до Китаю у відповідь на скорочення внутрішнього виробництва свинини в Китаї.

Нові тарифи почнуть діяти з 1 вересня і будуть додані до існуючих чималих мит, які, наприклад, у випадку зі свининою складають наразі 62%.

Китай є найбільшим у світі ринком для свинини і американські виробники та експортери дуже зацікавлені в ньому. В свою чергу китайська сторона завжди покладалися на американських постачальників свинини – великих та надійних. Частка США в імпорті свинини до Китаю коливалася в останні роки, за даними Trademap, від 21 до 13 відсотків але знизилася в 2018 році до 7%.

Департамент сільського господарства США (USDA) прогнозує, що в 2019 році загальний імпорт свинини в Китай сягне рекордного рівня 2,2 млн. тонн. Також очікується рекордний імпорт яловичини – 1,68 млн. тонн. Американці сподіваються забезпечити значну частку цього імпорту але зробити це стає дедалі складніше.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button