Новини про м'ясо

Китай почав імпорт індички з Росії

Російська компанія Cherkizovo Group вже надіслала першу партію індички до Китаю. Країна щойно отримала дозвіл на експорт до КНР. Найбільший виробник птиці в Росії сподівається подвоїти загальний обсяг експорту індички до кінця 2020 року.

Перша партія індички обсягом 27 тонн була відправлена ​​в Китай із Тамбова Туреччини. Зокрема, під час першого відвантаження до КНР надіслали шматочки крил індички, які дуже популярні в торгових мережах країни.

Очікується, що до кінця року російська компанія лише до Китаю експортує 2000 тонн індички. Минулого року Група експортувала близько 1500 тонн загалом до різних країн світу.

Китай – ключовий експортний ринок Cherkizovo Group. Компанія розпочала продажі птиці до азійської країни в травні 2019 року. Цього року експортер планує поставити до КНР понад 50 тис. тонн м’яса птиці. Компанія оголосила, що шукає нових можливостей доставки товарів до Китаю, наразі Cherkizovo Group використовує залізничний транспорт, оскільки він виявився більш швидким і дешевим, ніж традиційні морські перевезення.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button