Новини про м'ясо

Китай обмежив імпорт свинини з Бразилії

Через коронавірус Китай частково заборонив експорт свинини з Бразилії. Збудник вірусу виявили на м’ясові, виготовленому на одному з заводів кооперативу “Aurora Alimentos” в Чапеко, штат Санта-Катаріна, повідомляє Бразильська асоціація тваринництва (ABPA).

Міністерство сільського господарства Бразилії підтвердило, що 28 грудня влада Китаю повідомила про призупинення дії дозволу на постачання свинини з конкретного підприємства. Міністерство заявило, що Китай “вимагав інформації про стан щодо поширення Covid-19 на об’єкті”, не надаючи додаткових деталей.

В ABPA заявили, що підтримують “Aurora Alimentos” та надає Міністерству сільського господарства інформацію, яку потрібно надіслати китайським партнерам, щоб заборона була скасована.

“Вся інформація та демонстрація найкращих практик кооперативу, який дотримується суворих галузевих та офіційних протоколів щодо Covid-19, були детально продемонстровані представникам влади Китаю”.

Китай вже вчиняв подібні призупинення торгівлі щодо інших бразильських виробників, включаючи JBS та BRF, але деякі заборони вже скасовані. В ABPA наголошують, що немає наукових доказів ризику зараження Covid-19 через споживання їжі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button