Новини про м'ясо

Китай нарощує імпорт: скасовано мораторій на ввезення птиці з Франції

Китай скасував заборону на ввезення м’яса птиці з Франції, яка діяла впродовж трьох років. Влада КНР постановила скасувати дію мораторію “негайно”. Раніше Китай скасував заборону на імпорт курятини з Росії. Влада країни вдається до таких заходів через внутрішній попит на м’ясо, який країна не здатна задовольнити через поширення АЧС та скорочення поголів’я свиней.

Ціни на птицю в азіатській країні близькі до рекордного рівня через зростання попиту та обмеженість пропозиції на внутрішньому ринку, повідомляє Reuters. Птицею китайці частково заміщують найпопулярніше м’ясо в країні – свинину, виробництво якої суттєво скоротилось. Аналіз, проведений Департаментом сільського господарства США (USDA), показує, що попит на птицю в Китаї цього року зросте на 9%.

Поряд із скасуванням заборони на імпорт курятини, влада КНР вирішила розширити доступ на ринок для французьких постачальників яловичини та свинини. Ситуація з дефіцитом м’яса на ринку Китаю, за прогнозами USDA, буде спостерігатись ще близько двох років.

В’єтнам був одним з основних експортерів свинини в Китай, але після поширення африканської чуми свиней у цій країні КНР буде шукати нових торговельних партнерів. Прогнозується різке зростання ціни на свинину. Також аналітики очікують, що китайські споживчі уподобання розширяться на інші види м’яса, зросте споживання яловичини, птиці та баранини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button