Новини про м'ясо

Китай може подвоїти імпорт свинини в 2020 році

Різке і суттєве скорочення кількості свинячого поголів’я в Китаї, викликане африканською чумою свиней (АЧС), може призвести до збільшення імпорту свинини до 4,2 млн. тонн. Таку думку висловив Ренато Расмуссен, директор департаменту брокерської компанії INTL FCStone на конференції стосовно перспектив ринку товарів, яка проходила в Сан-Паулу, Бразилія.

Згідно з прогнозами FCStone, власне виробництво свинини в Китаї в 2019 році скоротиться до 38 млн. з 54 млн. тонн в 2018 році. В наступному році очікується подальше зниження – до 34 млн. тонн, оскільки країна буде продовжувати боротьбу з АЧС. Як наслідок, імпорт в 2020 році може зрости в 2 рази з рівня 2,1 млн. тонн показаного в минулому році.

На думку пана Расмуссена, основними бенефіціарами зростання попиту з боку Китаю стануть ЄС, Японія та Південна Корея. США мають тут гірші перспективи через торгову війну з Китаєм, а імпорт свинини з Канади взагалі є наразі заблокованим. Проте шанс отримати вигоду має також Бразилія, причому не тільки за рахунок збільшення поставок свинини але й яловичини та м’яса птиці. Разом з цим експерт вважає, що яловичина буде більш природньою заміною свинини для китайського споживача ніж курятина.

Те, що відбулося в Китаї буде впливати на світовий ринок ще не один рік. Згідно з прогнозами Rabobank, поголів’я свиней в Китаї ще більше скоротитися в наступному році і знадобиться до 5 років, щоб відновити його.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button