Новини про м'ясо

Китай імпортуватиме живих птахів із США

Відповідно до останнього рішення, ухваленого китайською владою, було видано дозвіл на імпорт живих птахів для ведення сільського господарства зі Сполучених Штатів. Після 4-річної заборони на закупівлю птиці в США через пташиний грип, зареєстрованої в 2015 році, Китай відкрив ринок для американської продукції птахівництва в листопаді минулого року. Однак імпорт живих птахів був заборонений до цього тижня.

Ця зміна є очевидною перевагою для двох провідних виробників Aviagen та Cobb-Vantress – міжнародних компаній зі штаб-квартирами у США.

Виробництво птиці в Китаї зростає стрімкими темпами через зміни в м’ясній промисловості, спричинені поширенням африканської чуми свиней. Частина малих свиноферм у країні перетворена на птахофабрики, оскільки хвороба знищила понад 40% національного поголів’я свиней, а фінансова підтримка, яку надає уряд, спрямована на великих виробників.

У 2019 році обсяг виробництва птиці в Китаї склав 22 мільйони тонн, що на 12% більше порівняно з попереднім роком. Тим не менше, внаслідок недавнього спалаху пташиного грипу та блокад, накладених владою через коронавірус, багато птахофабрик скоротили поголів’я, тому імпорт живих птахів може стати рішенням для швидкого відновлення виробництва.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button