Новини про м'ясо

Китай імпортуватиме птицю з Аргентини попри спалахи COVID на бійнях

Цього місяця Китай відмовився від імпорту м’яса з низки країн, зокрема з Бразилії, через спалахи COVID-19 на бійнях. Утім, КНР продовжує закуповувати м’ясо птиці в Аргентині, оскільки країна надала гарантії безпеки, що задовольнили азійську країну.

Раніше спалахи COVID-19 були виявлені серед працівників пяти переробних підприємств Аргентини. Утім, наразі ці бійні вважаються безпечними. Додаткова гарантія безпеки щодо коронавірусу, яку надає уряд Аргентини, була офіційно визнана Генеральною адміністрацією митниці Китаю (GACC) та відповідає зусиллям Пекіна щодо запобігання повторного проникнення вірусу на територію країни.

Передбачуване виявлення слідів кові-19 у заморожених курячих крилах з Бразилії збільшило жорсткість муніципальної влади в провінції Гуандун. Як повідомляла бразильська газета Valor, Пекін та Бразилія ведуть переговори про протокол щодо підвищення безпеки для зустрічі з комір-19 у бразильських бойнях, які кваліфіковані для експорту на китайський ринок.

У той же час здійснювати експорт до Китаю заборонили 7 бразильським підприємствам. Серед них 3 переробники птиці. На відміну від Аргентини, бразильське Міністерство сільського господарства (MAPA) через випадки COVID-19 призупинило роботу лише однієї фабрики. Саме тому відновлення експорту для бразильських переробників може бути складнішим, ніж для підприємств Аргентини, які тимчасово закривали після спалахів коронавірусу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button