Новини про м'ясо

Китай імпортує американську свинину, незважаючи на високі тарифи

Представники галузі тваринництва Китаю припускають, що виробництво свинини в країні може скоротитися на 20-50% до моменту, коли АЧС буде під контролем. Через це КНР почала імпортувати м’ясо свиней навіть зі Сполучених Штатів, незважаючи на високі митні платежі.

Китай вже імпортував 23,9 тис. тонн свинини з США, попри те, що тарифи на ввезення складають близько 70%. Безпрецедентне скорочення поголів’я свиней в країні, спричинене спалахами АЧС, збільшує потребу в імпорті. У своєму останньому ринковому звіті Джим Лонг, генеральний директор Genesus, висловив переконання, що в найближчі місяці Китай продовжить нарощувати обсяги закордонних закупівель свинини.

“Африканська чума свиней призвела до зменшення кількості поставок м’яса, виробленого китайськими свинарями. Місцеві фахівці припускають, що виробництво може скоротитися на 20-50% до того часу, коли поширення AЧС вдасться взяти під контроль”, – зазначає пан Лонг.

Ціна живця свиней на китайському ринку вже зросла з 1,93 до 2,38 долара США за кілограм. Очікується, що до кінця цього року котирування зростуть до 2,97 – 3,42 долара за кілограм живої ваги.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button