Новини про м'ясо

Китай імпортує американську свинину, незважаючи на високі тарифи

Представники галузі тваринництва Китаю припускають, що виробництво свинини в країні може скоротитися на 20-50% до моменту, коли АЧС буде під контролем. Через це КНР почала імпортувати м’ясо свиней навіть зі Сполучених Штатів, незважаючи на високі митні платежі.

Китай вже імпортував 23,9 тис. тонн свинини з США, попри те, що тарифи на ввезення складають близько 70%. Безпрецедентне скорочення поголів’я свиней в країні, спричинене спалахами АЧС, збільшує потребу в імпорті. У своєму останньому ринковому звіті Джим Лонг, генеральний директор Genesus, висловив переконання, що в найближчі місяці Китай продовжить нарощувати обсяги закордонних закупівель свинини.

Новини партнерів

“Африканська чума свиней призвела до зменшення кількості поставок м’яса, виробленого китайськими свинарями. Місцеві фахівці припускають, що виробництво може скоротитися на 20-50% до того часу, коли поширення AЧС вдасться взяти під контроль”, – зазначає пан Лонг.

Ціна живця свиней на китайському ринку вже зросла з 1,93 до 2,38 долара США за кілограм. Очікується, що до кінця цього року котирування зростуть до 2,97 – 3,42 долара за кілограм живої ваги.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button