Новини про м'ясо

Квоти на безмитний експорт української курятини в ЄС збільшено до 20 тис. тонн

Минулого року українські експортери без мит продали до країн ЄС 19,2 тис. тонн м’яса птиці. Цього року обсяги безмитного експорту зросли до 20 тис. тонн, повідомляє видання latifundist.com.

Варто зазначити, що квоти на безмитне ввезення української курятини до ЄС розподілені на чотири квартали. Так, упродовж січня вітчизняні виробники зможуть експортувати 5 тис. тонн без застосування додаткових митних платежів.

Крім цього зросли квоти на безмитне ввезення до ЄС курячих яєць українського виробництва – з 2,7 тис. тонн до 3 тис. тонн.

Нагадаємо, за 11 місяців минулого року Україна продала за кордон 375,1 тис. тонн товарів групи “М’ясо та їстівні субпродукти птиці”. Таким чином, вже за 11 місяців 2019 року обсяги експорту перевершили показники продажів за весь 2018 рік, коли за кордон було продано 328,9 тис. тонн курятини і субпродуктів птиці на загальну суму 506,5 млн доларів США.

Найбільше курятини в Україні закуповували Нідерланди (101,2 млн доларів), Саудівська Аравія (96,2 млн) та Словаччина (57 млн).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button