Новини про м'ясо

Курятини на 440 млн доларів експортувала Україна

За 9 місяців 2019 року українські виробники м’яса птиці продали за кордон 303 тис. тонн продукції. У грошовому еквіваленті експорт курятини склав 439,47 млн доларів США, повідомляє видання Latifundist.com з посиланням на дані Державної фіскальної служби.

Варто зазначити, що в січні-вересні спостерігалось зростання обсягів експорту м’яса птиці. Так, у натуральному вираженні зростання закордонних продажів становило 25%, а в грошовому еквіваленті збільшення склало 15%.

Половина експорту вітчизняної курятини постачається в три країни. Зокрема, найбільше м’яса птиці за 9 місяців українські виробники продали до Саудівської Аравії. До цієї країни було експортовано 24,9% курятини на суму 96,2 млн доларів. На другому місці за обсягами експорту – Нідерланди (17,7% або 77,72 млн доларів). Також до топ-3 імпортерів м’яса птиці українського виробництва увійшла Словаччина (10,8% або 47,43 млн доларів).

Нагадаємо, українські виробники планують у майбутньому експортувати не лише заморожену птицю, а й м’ясо курей, вирощених без використання антибіотиків. Про такий намір цього тижня заявили представники “Володимир-Волинської птахофабрики”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. Така будова речення не притаманна українській мові, тому здається перекладом з німецької. Українець сказав би “Україна експортувала курятини на 440 млн доларів”.

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button