Новини про м'ясо

Країни Південної Америки нарощують експорт м’яса птиці

Один з найбільших світових виробників м’яса птиці, Бразилія, цього року збільшила обсяги закордонних продажів. Нарощують експорт й інші країни Південної Америки.

За перші дев’ять місяців з Чилі експортували понад 102 тис. тонн птиці. Таким чином, країна збільшила обсяги експорту курятини на 20%, порівняно з першими трьома кварталами 2018 року. У грошовому еквіваленті продажі м’яса птиці склали 292,5 мільйона доларів.

Основними ринками збуту чилійської курятини цього року стали Китай (25%) та США (24%), також значну частину продукції було експортовано до Мексики (11%), Пуерто-Рико (11%), Великобританії (9%), Німеччини (6%), Голландії (4 %) та Перу (2%).

У той же час, імпорт птиці до Чилі зменшився на 6%, досягнувши обсягу 88 тис. тонн. У вартісному вираженні закордонні закупівлі склали 161 мільйон доларів, свідчать дані, опубліковані Управлінням сільськогосподарських досліджень та політики Чилі (ODEPA).

Зростання експорту в основному зумовлювалося постійним попитом з боку Китаю, на ринку якого існує дефіцитом м’яса, спровокований поширенням африканської чуми свиней.

Також за перші 9 місяців цього року з Чилі було експортовано майже 150 тис. тонн свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button