Новини про м'ясо

Коронавірус: Китай закликає постачальників відкласти доставку м’яса

Коронавірусна блокада порушила логістику в портах Китаю, а наземний транспорт працює повільно. Забезпечення швидкого доступу до м’яса в материковому Китаї залишається проблемою як для імпортерів, так і для постачальників. Через коронавірусну блокаду логістична спроможність у портах знижена, вантажні судна не можуть причалити до раніше узгоджених портів. Крім того, навіть у Південній Кореї порти не працюють у звичному режимі, що підвищує тиск на ланцюги поставок у Китаї.

“Виходячи з цієї ситуації, зараз китайські імпортні підприємства та зарубіжні заводи обговорюють затримку доставки замовлень, які вже були укладені”, – повідомляє платформа B2B Beef To China.

Ринок відчуває тиск поточної ситуації в китайській ланцюзі постачання продовольчих товарів, і ціни реагують по-різному. Останнє спостереження Міністерства сільського господарства показує, що ціни на свинину зросли, котирування яловичини залишається стабільними, а птиця дешевшає через надмірне постачання, спричинене масовим забоєм у регіонах, що постраждали від коронавірусу. Середні ціни на свинину склали 59,64 юаня (8,5 долара) за кілограм, що на 164,5% більше, ніж рук тому.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button