Новини про м'ясо

Кінець кризи: Британія відновлює експорт баранини

Експорт баранини з Великобританії в червні становив 750 тонн, що на 2,9% більше, ніж за аналогічний місяць минулого року. За перше півріччя 2020 року обсяг експорту становив 38 570 тонн, зменшившись на 13,3%, порівняно з показниками січня-червня 2019 року. Значною мірою це пов’язано перебоями щодо постачань через коронакризи.

Утім, вартість баранини зросла. Загалом у першому півріччі цього м’яса експортували на загальну суму 191,1 млн фунтів стерлінгів (213 млн євро). У січні-червні минулого року сума експорту склала 187,4 млн фунтів (209,4 млн євро).

Тенденція до відновлення обсягів продажів, що почалася в червні, а також зростання ціни дозволяє представникам галузі робити позитивні прогнози щодо підсумків року.

У червні відновилися або зросли обсяги експорту британської баранини в різні країни, включаючи Францію, Італію та Швейцарію, а також на ряд інших ринків, таких як Канада, Гонконг та Близький Схід.

За словами виконавчої директорки Hybu Cig Cymru (HCC – Просування м’яса Уельсу) Діани Джонс, обсяги продажів баранини та ягнятини повністю відновились після зриву на початку року після того, як готелі та ресторани були закриті через карантин. Спостерігається зростання інтересу до уельської баранини з боку країн за межами ЄС, зокрема, з регіону Близького Сходу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button