Новини про м'ясо

Казахстан зніме обмеження на імпорт української курятини

Цього тижня відбулася зустріч представників Держпродспоживслужби України та міністерства сільського господарства Республіки Казахстан. Сторони обговорили кілька важливих питань двосторонньої торгівлі, зокрема йшлося про зняття ембарго на імпорт української курятини до Казахстану.

Обмеження на постачання курятини були введені у зв’язку з поширенням високопатогенного грипу птиці.

На зустрічі з представниками Республіки Казахстан українські спеціалісти довели безпечність продукції підприємств, що спеціалізуються на експорті м’яса курей. Відсутність високопатогенного грипу птиці на території України підтверджена відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ).

На сайті Держпродспоживслужби зазначено: “Представник Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарії Держпродспоживслужби презентував ситуацію щодо високопатогенного  грипу птиці в Україні, в тому числі заходи з профілактики та недопущення занесення даного захворювання на територію України. Також окреслено заходи, які здійснювалися Держпродспоживслужбою  для ліквідації цього захворювання у 2016-2017 роках”.

Крім цього на зустрічі говорили про узгодження двосторонніх сертифікатів на експорт продуктів тваринного походження до Казахстану.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button