Новини про м'ясо

Канада отримала дозвіл на експорт яловичини і свинини до Китаю

Влада КНР скасувала тимчасове ембарго на імпорт м’яса з Канади. Заборону було введено наприкінці червня. В Китаї такі заходи мотивували неналежною якістю канадської свинини.

На початку літа уряд КНР повідомив, що в м’ясі, імпортованому з Канади, було виявлено залишки кормової добавки рактопамін. Цей препарат заборонений у Китаї. Унаслідок заборони канадські підприємства втратили близько 100 млн доларів. Утім, цього тижня Китай відновив закупівлю м’яса з Канади. Дозвіл зайти на китайський ринок отримали виробники свинини та яловичини.

Минулого місяця влада КНР також скасувала заборону на імпорт яловичини з Великобританії. Перша партія британського м’яса надійде до Китаю до кінця цього року, повідомляє Рада з питань сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB). У червні урядовці з Китаю підписали протокольну угоду про постачання яловичини з Великобританії вперше за 20 років, що ознаменувало закінчення тривалої заборони, запровадженого після спалаху захворювання ВРХ. Експортна угода оцінюється в 230 мільйонів фунтів стерлінгів – на таку суму мають ввезти яловичини протягом п’яти років.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button